PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

W roku szkolnym 2020/2021 wprowadzamy dla dzieci nowe opracowanie wydawnictwa WSiP tj. „Planeta dzieci” Barbary Dankiewicz, Beaty Gawrońskiej, Iwony Jabłońskiej – Gabrysiak. Jest to nowy program wychowania przedszkolnego. Planeta dzieci to świat wartości dla Ciebie, dla dzieci i dla przyszłości. To cykl zbudowany wokół idei wychowania przez wartości – codziennego wspierania rozwoju dziecka, umożliwiania mu odkrywania własnych możliwości, sensu życia oraz gromadzenia doświadczeń na drodze prowadzącej do prawdy, dobra i piękna. Częścią cyklu jest Kącik Dobrego Startu według pof. Marty Bogdanowicz – nowy program wspomagania rozwoju psychoruchowego dzieci, bazujący na cenionej Metodzie Dobrego Startu. Planeta dzieci to również zabawy z kodowaniem, rozwój myślenia matematycznego, a propozycje zabaw z kodowaniem w przemyślany sposób i uporządkowany kształtują umiejętność logicznego myślenia.

Oferta Program wychowania przedszkolnego